Doporučujeme anti age kosmetiku PERLAGE využívající kmenové buňky vinné révy

Home > Novinka
 • 24. 4.
  Doporučujeme anti age kosmetiku PERLAGE využívající kmenové buňky vinné révy

  Doporučujeme anti age kosmetiku PERLAGE využívající kmenové buňky vinné révy

  Perlage je profesionální řada anti age kosmetiky využívající kmenové buňky vinné révy

  Profesionální přírodní kosmetika Perlage proti stárnutí kůže

  Prodávaná kosmetika obsahuje účinné přírodní esence a v boji proti stárnutí využívá kmenové buňky vinné révy. Perlage vám přináší přehled esencí, které kosmetika využívá či obsahuje.

  Kmenové buňky vinné révy

  Kmenové buňky vinné révy snižují výskyt kožních skvrn, chrání nás před oxidačním stresem a udržují životaschopnost našich buněk.

  Resveratrol

  Resveratrol je polyfenol přítomný v hroznové slupce, který má antioxidační vlastnosti a považuje se za jednu z nejúčinnějších molekul v boji proti stárnutí.

  Cava

  Cava má velmi silné antioxidační vlastnosti. Glutathion, resveratrol a základní stopové prvky obsažené v cavě odstraňují volné radikály způsobující oxidační stres.

  Olej z hroznových jader

  Olej z hroznových jader vzniká slisováním jader poté, co se vyrobí vinný mošt. Olej je bohatý na nasycené, mononenasycené a polynenasycené mastné kyseliny, tedy elementární prvky našeho oběhového systému. Navíc je zdrojem vitamínů C a E a výborně hydratuje pleť.

  Vinný mošt

  Cytosol je rostlinná buňka, která je bohatá na vodu, minerály a cukry a díky tomu pleť nepřetržitě hydratuje.

  Pryskyřice magnolie

  Magnolol a honokiol jsou dvě hlavní složky, které mají protizánětlivé vlastnosti a pomáhají snižovat napětí kůže. Studie in vivo dokazují, že dochází ke zmírnění vrásek a ke zpevnění a zpružnění pokožky.

  Personalizovaná profesionální péče podle typu pleti a okolního prostředí

  Kosmetika Perlage je vhodná pro mastnou pleť, oční okolí, k projasnění pleti, na suchou pleť, na citlivou a nedokonalou pleť. Uživání kosmetických přípravků Perlage vám pomůže získat vitalitu, vitaminy, kosmetika má depigmentační, anticelulitidní, antiage a vyživující účinky. Nabízí řadu pro domácí péči (čistící mléko, aktivní krém, pleťové tonikum, relaxační krém, sérum na oční okolí, kosmetiku proti vráskám) a speciální oleje (argánie, růže vinná, měsíček).

  Kontakt: PERLAGE

  Telefon: +420 602 135 003
  E-mail: info@perlage.cz
  Facebook: https://www.facebook.com/perlagecr/
  E-shop: www.perlage.cz