Doporučujeme obchodní spolupráci s kosmetickou značkou PERLAGE

Home > Novinka
 • 13. 11.
  Doporučujeme obchodní spolupráci s kosmetickou značkou PERLAGE

  Doporučujeme obchodní spolupráci s kosmetickou značkou PERLAGE

  Provozujete kosmetický salón? Zaregistrujte se partnerském programu PERLAGE a využívejte výhodné obchodní benefity!

  Spolupráce s výrobcem anti age kosmetiky z kmenových buněk vinné révy

  Provozujete kosmetický salón? Zaregistrujte se v partnerském programu a využívejte výhodné obchodní benefity! Do partnerského programu se můžete registrovat, pokud jste podnikající fyzická osoba nebo firma a vyplníte u svého účtu IČ.

  O španělské kosmetice Perlage

  Anti age kosmetika značky Perlage je vhodná pro mastnou pleť, oční okolí, k projasnění pleti, na suchou pleť, na citlivou a nedokonalou pleť. Kosmetika Perlage využívá kmenové buňky vinné révy, má depigmentační, anticelulitidní, antiage a vyživující účinky. V nabídce eshopu www.perlage.cz najdete kosmetickou řadu pro domácí péči (čistící mléko, aktivní krém, pleťové tonikum, relaxační krém, sérum na oční okolí, kosmetiku proti vráskám) a speciální oleje (argánie, růže vinná, měsíček).

  Profesionální přírodní anti age kosmetika Perlage

  Kosmetika z hroznového vína obsahuje účinné přírodní esence a v boji proti stárnutí využívá kmenové buňky vinné révy. Přehled esencí, které kosmetika Perlage využívá či obsahuje:

  Kmenové buňky vinné révy

  Kmenové buňky vinné révy snižují výskyt kožních skvrn, chrání nás před oxidačním stresem a udržují životaschopnost našich buněk.

  Resveratrol

  Resveratrol je polyfenol přítomný v hroznové slupce, který má antioxidační vlastnosti a považuje se za jednu z nejúčinnějších molekul v boji proti stárnutí.

  Cava

  Cava má velmi silné antioxidační vlastnosti. Glutathion, resveratrol a základní stopové prvky obsažené v cavě odstraňují volné radikály způsobující oxidační stres.

  Olej z hroznových jader

  Olej z hroznových jader vzniká slisováním jader poté, co se vyrobí vinný mošt. Olej je bohatý na nasycené, mononenasycené a polynenasycené mastné kyseliny, tedy elementární prvky našeho oběhového systému. Navíc je zdrojem vitamínů C a E a výborně hydratuje pleť.

  Vinný mošt

  Cytosol je rostlinná buňka, která je bohatá na vodu, minerály a cukry a díky tomu pleť nepřetržitě hydratuje.

  Pryskyřice magnolie

  Magnolol a honokiol jsou dvě hlavní složky, které mají protizánětlivé vlastnosti a pomáhají snižovat napětí kůže. Studie in vivo dokazují, že dochází ke zmírnění vrásek a ke zpevnění a zpružnění pokožky.

  Kontakty na zastoupení značky Perlage v ČR

  IJ COSMETICS S.R.O.

  Telefon: +420 602 135 003
  E-mail: info@perlage.cz
  Facebook: https://www.facebook.com/perlagecr/
  E-shop: www.perlage.cz
  Instagram: PerlageCR