Kdo jsme

Společnost GLOBÁL, s.r.o., reality a poradenství, byla založena v roce 1992, máme tedy dlouholetou tradici na trhu s nemovitostmi. Našim zákazníkům jsme pomohli při prodeji jejich nemovitostí ve více než stovkách případů. Naše činnost se během doby rozšířila i o finanční služby naší sesterské společnosti GLOBAL ONE. Rovněž se zabýváme developerskou činností – výstavbou a prodejem nových domů, bytů a vil. Ty mají vysokou úroveň, kvalitu a příznivou konkurenční cenu.

 

Naše filozofie

Našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc: snažíme se plně respektovat jejich přání. Poskytujeme také nadstandardní služby jako úvěrování a pojištění.

Naši lidé

Naši zaměstnanci jsou týmem mladých a kreativních odborníků. Neváhejte se na ně obrátit s jakýmkoli dotazem či přáním týkajícím se realitního trhu a našich dalších souvisejících služeb.

Reference

Společnost REALITY GLOBÁL s.r.o. již realizovala řadu developerských projektů.

RODINNÉ DOMY PLZEŇ - ROUDNÁ

Developerský projekt RD Plzeň Roudná je projektem společnosti Stavpartnerglobál s.r.o. Jedná se o výstavbu 3 bloků řadových domů, 6 dvojdomů, 2 soliterů a 3 bytových domů. Investorská firma Stavpartnerglobál vznikla za účelem výstavby vilové části v Plzni na Roudné. Obě společnosti (STAVPARTNER a Reality GLOBÁL) mají za sebou bohatou zkušenost v realizaci developerských projektů a proto společně připravily tuto zajímavou nabídku. Rádi vám poskytneme informace o aktuálních developerských projektech a o možnostech získání domů.