Společnost GLOBÁL, s.r.o. podporuje Dámský klub PERLAGE

Home > Novinka
 • 11. 10.
  Společnost GLOBÁL, s.r.o. podporuje Dámský klub PERLAGE

  Společnost GLOBÁL, s.r.o. podporuje Dámský klub PERLAGE

  Setkání Dámského klubu PERLAGE proběhlo 10. 10. 2019 v Praze. Tentokrát bylo téma: míchání krémů s ARGANOVÝM olejem a s Collagenem

  Děkujeme všem, kteří zavítali do Dámského klubu v Praze!

  Dne 10.10.2019 se v Praze konal Dámský klub PERLAGE, tentokrát na téma míchání krémů s Arganovým olejem a s Collagenem. Vyzkoušeli jsme si nanášení antiage krémů na pleť, představili jsme účinky Arganového oleje a Collagenu a ochutnali delikatesy ze Španělska. Děkujeme všem ženám i mužům, kteří se Dámského klubu PERLAGE zúčastnili a vytvořili tradičně pohodovou atmosféru.

  Fotogalerii z akce si můžete prohlédnout na facebooku PERLAGE.

  7 tipů na kosmetiku PERLAGE proti vráskám a kožním skvrnám

  • Denní pleťový krém Active cells (obsahuje aktivní buňky) je bohatý na resveratrol a kmenové buňky vinné révy. Tento pleťový krém hydratuje po celých 24 hodin a zabraňuje začervenání a kožním skvrnám, které vznikají vlivem slunečních paprsků.
  • Sérum glykogel proti vráskám obsahuje mikroperličky, díky kterým vyhlazuje vrásky. Jedná se o sérum s hydratačním a intenzivně vyživujícím efektem.
  • Arganový regenerační olej - vyživující, antioxidační a regenerační olej vhodný na pleť nebo jako vlasová maska. Složení: hroznový olej, meruňkový olej, kmenové buňky vinné révy a pomerančový květ. Arganový olej hydratuje a chrání pleť, vyhlazuje vrásky, podporuje tvorbu keratinu, vyživuje vlasy a lámavé nehty.
  • Pleťový vyživující krém s resveratrolem zmírňuje napětí pokožky způsobené sluncem a znečištěným prostředím. Hydratuje a vyživuje. Posiluje a zpevňuje pleť a zároveň vyhlazuje vrásky.
  • Olej z vinné růže podporuje regeneraci jizev a zesvětluje kožní skvrny. Tento speciální olej z růže vinné se skládá z 75 % z oleje a z 25 % ze směsi meruněk a esencí. Oleje pleti přináší vyjímečný pocit hydratace a okamžitou výživu.
  • Depigmentační krém proti kožním skvrnám - redukuje 50 % kožních skvrn a vyrovnává barevný tón pleti
  • Sérum proti váčkům pod očima - Protizánětlivý krémový gel ke zmírnění otoků, který odstraňuje váčky pod očima. S okamžitým vypínacím efektem.

  Nabízíme individuální péči podle typu vaší pleti

  Kosmetika Perlage je vhodná pro mastnou pleť, oční okolí, k projasnění pleti, na suchou pleť, na citlivou a nedokonalou pleť. Uživání kosmetických přípravků Perlage vám pomůže získat vitalitu, vitaminy a podpoří váš boj proti vráskám a kožním skvrnám. Kosmetika má depigmentační, anticelulitidní, antiage a vyživující účinky. Nabízíme řadu pro domácí péči (čistící mléko, aktivní krém, pleťové tonikum, relaxační krém, sérum na oční okolí, kosmetiku proti vráskám) a speciální oleje (argánie, růže vinná, měsíček).

  Rádi vám pomůžeme vybrat správný typ kosmetiky pro vaši pleť

  Tým PERLAGE

  Telefon: +420 602 135 003
  E-mail: info@perlage.cz
  Facebook: https://www.facebook.com/perlagecr/
  E-shop: www.perlage.cz
  Instagram: perlagecr